esmaspäev, 28. märts 2016

Eat good = feel good

Lugenud erinevaid blogisid tervislikust toitumisest, eesotsas Fitloora blogi, olen saanud tohutult palju motivatsiooni ka ise hakata mõtlema rohkem sellele ,mida ma söön. Muidugi ei hakka ma ennast päeva pealt veganiks ümber kasvatama, kuid arvan, et olles rohkem teadlik tervislikust toitumisest on see mulle rohkem kasulik kui kahjulik. 

Vahel on hea teiste pilte kasutada, eriti kui need teised on sõbrannad. 


Mille ma just hiljuti enda jaoks avastasin on smuutid ja kui uskumatu see ei tundu, siis selle hulluse ajas mulle peale minu noorem õde. Ta hakkas tegema erinevaid smuutisid ja jõi neid mu nina all. Muidugi ta ei teinud kunagi nii palju, et mulle ka jätkuks, vaid andis mulle paar lonksu enda klaasist. Nii siis otsustasin laupäeva hommikul kohvi asemel endale teha hoopis puuviljasmuuti ning olen aus, see vahetus poleks mul õnnestunud, kui ma poleks enne magama minekut smuutile mõelnud.

Igatahes hommikul ärgates oli mul kohutav isu värskete puuviljade ja smuuti järele. Alguses mõtlesin, et otsin internetist mingi retsepti, aga lõpuks improviseerisin. Loomulikult oli lõpptulemus väga hea ning mis mind positiivselt üllatas oli selle toitvus. Poleks uskunud, et saan kõhu täis ühest smuutist. Seega nüüd, kui hommikuti on kiire või ei viitsi endale midagi väga süüa teha, siis puuviljad blendrisse ja kõht on täis. 

Proovige ka!

Ma armastan väga värskeid puuvilju ja kuna on kevad ja suvi läheneb siis on muutunud poodides puuvilja valik palju suuremaks. Lausa super. Samamoodi tänu sellele, et kodus on kaks smuuti sõltlast on ka puuviljade kogus majapidamises üüratult suureks muutunud. Ainult väga postiivne. Õunad, banaanid, kiivid, ananass, arbuus..

Ma jagaks Teile heameelega enda smuuti retsepti, aga kuna ma improviseerisin, siis ma täpselt ei oska öelda, mida ja kui palju ma panin. Komponente näete piltidelt, kui välja arvata piimapakk, mis kohe kindlasti nende hulka ei kuulu ja külmutatud marjad, mis olid pildi tegemise hetkel veel külmkapis. (suhkrut eraldi ei lisanud ning JAH need seal purgid on kaerahelbed)Kommentaare ei ole: