neljapäev, 24. märts 2016

KATSED, Katsed, katsed..

Eelmisel aastal mõtlesin, et miks kõik 9.klassi lõpetajad põevad nii hullult ning et need katsed pole ju midagi hullu. Nüüd ise samas olukorras olles tahaks lausa naerda, kuidas ma küll nii naiivselt sain mõelda. Eile olid mul Tartus gümnaasiumite ühiskatsed ja ma käisin ka enne seda Tallinnas, et näha kuidas see kõik käib ja saada mingit kogemust.

Tallinnasse läksin reede õhtul ja laupäeva hommikul kella 10-ks pidin minema Inglise Kolledžisse. Reede õhtul sõbrannadega kordasime materjale ja olime üsna kindlad, et midagi me ikka oskame ja saame hakkama. Lootused mingit kindlustunnet saada purunesid hetkel kui seda testi nägin. Mul kulus vist kõigest 1 h, kui olin teinud ära asjad mida oskasin  (aega tegelikult oli 3,5 h). See oli uskumatu mida kõike testides küsiti. Hoolimata sellest, et internetis oli üleval, mida võiks korrata ja mida peab teadma, siis ma sellist pommi ma ei oodanud . Vahepeal on lausa naljakas mõelda, mida kõike meilt noortelt oodatakse..Igatahes laupäeva õhtul sõitsin tagasi Tartusse.

Pinge aina tõusis, kui mõtlesin eestulevate Tartu katsete peale. Mul polnud õrna aimugi mida korrata või juurde õppida. Lõpuks otsustasin, et ma ei korda enam midagi ja eks näeb kuidas läheb. Õnneks Tartu katsed polnudki nii rasked, kui kartsin. Kuigi ega ma päris kindlaks kõigi ülesannete juures siiski ei jäänud aga loodame parimat.

Muidugi valiti vastuste teada andmiseks parim päev 1.aprill. Eks näha ole, kas saab naerda või nutta.

Kommentaare ei ole: