laupäev, 30. aprill 2016

NYX

NYX tooteid saab kirjeldada paari sõnaga : ERK, JULGE, SILMAPAISTEV. See teebki need tooted minu jaoks eriliseks. Mulle meeldib katsetada erinevaid stiile, värvi kombinatsioone, jne. 


 NYX tooted teevad selle võimalikuks. Sain endale kolm erinevat toodet NYX VIVIDBRIGHTS kollase silmalaineri, LIQUID SUEDE huulepulga ja Pore Filleri. 

NYX Pore Filler - Esimesest korrast kui kasutasin sai minu lemmik tooteks. Toode on kreemjas ning nahale kandes hajub väga hästi ja ei tekita kontrastilist erinevust. Samas muutes poorid tõesti mitmeid kordi vähem märgatavaks. Soovitan kõigile kellel on probleeme ninal olevate pooridega see toode on tõeliselt hea. Samuti seda kulub väga vähe ning ei kaota oma effektiivsust terve päeva vältel. 

NYX LIQUID SUEDE LIPSTICK -  Sellega on kohe üks naljakas lugu. Esimest korda kui proovisin siis proovisime seda mõlemad emaga koos. Värvisime siis huuled ära ja käisime mõlemad lillade huultega ringi, kui aga lõpuks mõtlesin, et peseks maha selle siis on nalja kui palju. Kasutasin näopuhastusgeeli ning pesin sooja veega, kuid huulepulk püsis ikka väga kindlalt näos. Pärast kahte pesu otsustasin appi võtta meigieemaldaja ja siis sain lõpuks huuled puhtaks, kuid väike lilla varjund jäi ikka. Ma ei teagi kas see pidi nii olema või ei osanud ma seda maha võtta :D

Igatahes tegelikult on toode väga lahe ning effektne. Alguses oli küll ennast naljakas lillade huultega vaadata kuid lõpuks harjusin ära ning tegelikult meeldib see mulle väga. Alguses peale kattes jääb ta läikiv, kuid kuivab matiks. 

NYW VIVIDBRIGHTS EYELINER - Mul pole vist mitte kunagi midagi nii effektset meigikotis olnud. Mitte et mul poleks värvilisi lauvärve aga mul pole mitte ühtegi toodet, mis jääks nii intensiivselt, kui see. Esimene katsetus sellega mul ei olnud enda peal vaid sõbranna, kelle ma panin istuma ja ütlesin, et davai silmad kinni ma proovin lainerit. Seda toodet oli väga kerge peale kanda ja oli kollane mis kollane . 

Kindlasti olen nüüd huvitatud NYX toodetest rohkem, kui kunagi varem, sest nüüd on esimesed katsetused tehtud ja mingi arvamus olemas. NYX tooteid soovitan kõigile, kes tahavad vahepeal vaheldust ja värvi oma välimuse juurde. Ja kas pole seda mitte kerge juurde anda värvilise silmalaineriga või tavapärasest punasest erinevat tooni huulepulgaga? ;) Loodan mingi aeg endale veel NYX tooteid soetada _ katsetada ja eksperimenteerida. 
Kommentaare ei ole: