pühapäev, 3. aprill 2016

Uudised

Ma ei teagi kust alustada, sest mul on teile päris mitu uudist.

Esiteks oli üleeile 1.aprill ja nagu te teate, olin seda päeva hirmuga oodanud. Sain Tartu ühiskatsete tulemused teada. Testide punktide summad panid kulmu kergitama, sest need testid mille pärast muretsesin olid saanud rohkem punkte ning need milles olin kindel, hoopis vähem. Muidugi olen väga õnnelik ja rahul, sest sain Tamme Gümnaasiumisse vestlusele (teised polnud veel otsust teinud). 
Paar päeva tagasi sain ka Tallinna katsete tulemused teada. Kuigi ma olin täiesti kindel, et vastused tulevad eitavad, sest testid ei läinud kuigi hästi, siis sain positiivse üllatuse. Mind kutsuti Tallinna 21.kooli vestlusele. Muidugi kõige halvem nende vestluste juures on see, et mõlemad on täpselt samal päeval ja kellaajal. Saab raske olema ennast kaheks jagada ning üks osa Tartusse jätta ja teine Tallinnasse saata. Eks näha ole mis saab ning mida suudan välja mõelda ja otsustada. 
Teiseks teate mis?  Mind kutsuti 23.aprill ilublogijate kokkutulekule Tallinnasse. Kas pole mitte lahe? Ma olen nii elevil juba viimased kaks nädalat, kui sain meili milles öeldi, et mind sinna valiti.
Registreerida soovitas sõbranna. Alguses ma tegelikult kõhklesin, kas ikka registreerida. Kuna tegelikult ma alles natuke aega tagasi alustasin blogimist ja pole veel leidnud seda oma teemat vaid blogin küll ilust, moest, igapäeva tegevustest, toitumisest jne siis arvasin, et minu võimalus saada sinna valituks on üsna väike. Ootan seda üritust meeletult ja kindlasti pärast seal käimist teen ühe mahuka postituse teie jaoks. 

PLAYBACK
Päris mitu aastat on meil juba koolis selline traditsioon, et 1.aprill toimub ülekooliline Playbacki võistlus. Osaleda saavad kõik.
Mis aga minu osa selle kõige juures oli? Nimelt pakuti mulle võimalust mõelda natuke lavakujundust ja see teostada, samuti aidata valida ka läbiviijad ning mõelda välja neile tegelaskujud. Midagi ulmelist ei tulnud kuna aega polnud palju ning lõpptulemus oli lihtne. Tegemisrõõmu oli palju.Kommentaare ei ole: