reede, 27. mai 2016

DEPEND 3-STEP ACTION NAIL CARE KIT

Mul avanes imeline võimalus proovida Dependilt nende uusima sarja "Depend O2" tooteid.

Tavaline küünelakk koosneb ainetest, mille lahus aurustudes jätab küüneplaadile kilekihi. O2 küünelakid on toodetud küll samal põhimõttel aga muudetud on ainete sisaldust, mis laseb tavapärase laki kihist läbi ligi 30% hapnikust. 

Olen Dependi O2 sarjast väga vaimustud.
Mulle endale meeldib küüsi lakkida kuid sellest tulenevalt, et lakin tihti, muutuvad need üsna nõrgaks ja murduvad. O2 lakikihi all, mis laseb läbi hapniku, püsivad küüned tervemad ning ei saa nii palju kahjustada. See on üks suuremaid põhjuseid, miks mind see sari eriti huvitab.

Sain prooviks endale Dependi 3-step action nail care kit'i. See koosneb kuuest osast:

1. HAND & CUTICLE CREAM 

Koosisosadeks on Aloe Vera,  Angelicast ehk rahvakeeli Heinputk, Kakaovõi, Sheavõi, E- vitamiin ja pantenool. 

On mõeldud spetsiaalselt väga kuivadele kätele. Kätele kandes niisutab sügavalt, muudab käenaha väga pehmeks ning kaitseb väliskeskkonna mõjude eest. Piisab vaid väga väikesest kogusest kuna tuubist välja pigistades on struktuur tihedam kuid nahale kandes jaotub väga ühtlaselt.

2. CUTICLE PEELING

Kuna ma pole kasutanud varem midagi sellist, siis olen väga üllatunud. Cuticle peeling on toode, mis eemaldab küüneplaadilt surnud naharakud, et kiirendada uute rakkude uuenemist. Küünenahale ning küüneplaadile tuleb kanda õrn kiht toodet, hoida peal umbes minut ning siis maha pesta sooja vee ja kasutades küüneharja. Ja teate mis, erinevust oli näha juba pärast esimest korda. Küüned näevad välja palju tervemad ning küüneplaat on siledam. 

3. GRAPE & AVOCADO NAIL OLI

Selle kogu komplekti juures minu lemmik toode ja mitte kuna ainult seetõttu,et see on efektiivne vaid selle lõhn on lihtsalt nii hea. Õli on pakendatud ampulli ja kantakse peale pipetiga.

4. KÜÜNEVIIL 

5. KÜÜNEHARI

6. KÜÜNENAHA tagasilükkamise pulk puidust

Seda komplekti soovitan kõigile, kellel on probleem nõrkade ja murduvate küüntega. See tõesti aitab. Lisaks ta on väga kompaktses ja ilusas pakendis, mida on hea kingiks osta. Seda on võimalik tellida Dependi kodulehelt http://www.dependcosmetic.com/


Kuigi toode on Eestis alles üsna uus, on seda võimalik juba endale soetada suurematest poekettidest, näiteks Rimist või Selverist. Samuti on tootekomplekt varsti saadaval ka Prismas ja Maksimarketites.


Kommentaare ei ole: