pühapäev, 15. mai 2016

MOOD-PERFORMANCE-TANTS

7.mail toimus Mood-Perfomance-Tantsu moelavastus "Chapter 18". Selle aastase moelavastuse temaatika keerles ümber muinasjutulise kasvamise lapseeast täiskasvanuks. Üritus toimus Heino Elleri nimelises muusikakoolis Tubina saalis. Terve maja oli muudetud lumivalgeks võlumetsaks, mille keskel sai näha värvide mängus erinevaid kollektsioone.

Kohale läksin kella 10ks hommikul. Alguses tutvustati meile päevakava, mille alusel kõik käima ja toimima pidi. Terve päev oli hull jooksmine, kes läks meiki, kes juuksurisse, kes lavaproovi. Tegelikult oli üsna raske, kuna see kogu üritus kestis 12 h millest tegelikult show oli 1h.
Muidugi olin kõigega arvestanud, kuna olen ka varem seal osalenud ning teadsin mida oodata. Eriti raskeks selle ootamise tegi ilus ilm. Toas sees oli üsna raske püsida. Õnneks kuna kella üheks oli mulle juba soeng ja meik tehtud, oli mul vaba aeg ning sain käia söömas ja linnas. Meik tehti õnneks üsna tagasihoidlik nude silm ja punased huuled. Soenguks tehti kaks suurt krunni peapeale, sellise välimusega sai söömas käidud. Pilke sai päris palju aga....
Naljakas on alati moeshow'de puhul see, et mitte kunagi ma ei mäleta täpselt, mis laval olles toimus või kui palju oli rahvast saalis aga super feeling tekib alati.

Kommentaare ei ole: