laupäev, 21. mai 2016

NYX EVENT


Siiani imestan kui palju võimalusi mulle blogi pidamine on toonud . Olen blogi pidanud kõigest pool aastat ning selle aja sees on blogi pidamine pakkunud mulle mitmeid uusi väljakutseid ja võimalusi, erinevatest üritustest osavõtmine, imeliste inimestega tutvumine, eneseületamist ja mis põhiline, olen saanud väga palju julgust juurde. Nii, aga asun nüüd teema juurde, mida te juba võite aimata postituse pealkirjast.  

Eile toimus Tallinnas NYX'i tutvustav õhtu. Kes veel ei tea siis NYX on kosmeetika bränd, mis pakub uskumatult palju väga huvitavaid tooteid igale maitsele. Bränd peaks Eestisse jõudma juba selle aasta augustis. Kutse sellele üritusele saades olin kohe kindel, et sinna ma minna tahan  Üritus toimus ülimalt lahedas kohas (Kultuurikatel) ning ruumi kujundus ja valgusemäng kujundas imelise atmofääri. Kohapeal oli väga palju toredaid inimesi (bloggerid, jumestajad, youtuberid ja fotograafid). 

Maret Ubaleht, kes on jumestaja, näitas meile kohapeal, kuidas saab meiki tehes lasta fantaasia lendama ning tavapärane nude look muuta paari nipiga huvitavamaks. Nähes kohapeal tema tegevust ja kuulates tema julgustavaid sõnu, tahan kindlasti proovida mõnikord oma "piiridest" üle astuda. Tema mõtted, arvamused ja kohapealsed emotsioonid olid väga inspireerivad ning andsid julgust juurde. Meile andis veel lisaks Maretile julgustavaid, õpetavaid ja inspireerivaid sõnu Merlin Kase. Ta rääkis meile lähemalt vlogide tegemisest ning rääkis kuidas tema ise alustas ja mil moel ta on arenenud ning uusi asju õppinud. Kohapeal toimus veel lisaks üks võistlus, mis oli nagu miniversioon face awards üritusest. Ise ma osa ei võtnud, aga see selleks. Põhimõte oli selles, et sa pidid tegema endale või valima kohalolijatest modelli, kellele sa pidid tegema 15 minuti jooksul fantaasiameigi teemal "Fairy tales". 

Kõrvalt vaadata inimesi kes teevad seda, mida nad armastavad, oli kirjeldamatu. Mis mulle veel selliste ürituste puhul eriti meeldib, on see, et saavad kokku inimesed, kellel on sarnased huvid ning selliste inimestega tuttavaks saada on uskumatult tore. 

Suur aitäh Ritile, tänu kellele sain sellisest imelisest üritusest osa võtta!


Kommentaare ei ole: