kolmapäev, 18. mai 2016

TURBLISS bioaktiivne rabatoonik

Ilublogijate kingikotist leidsin endale uue lemmiku, milleks on Turblissi bioaktiivne rabatoonik. See on 100% looduslik turbavesi, mis puhastab, värskendab, elustab ja toniseerib nahka. Samuti ahendab poore, korrigeerib jumet ja naha tekstuuri. Olen tavaliselt selliste toodetega üsna skeptiline ja ei usu nende efektiivsusesse, kuid tuleb tõdeda, et see toode on tõesti super. 

 Jah, minu arvates on see toode imeline. Muidugi ei saa ma kinnitada, et see kõigile nii mõjub aga minu suhtleliselt ebaühtlane jume ja osalised punetavad alad nahal on täiesti kadunud. Samuti piserdan seda päevas mitmeid kordi näole kuna see muudab jume klaarimaks ja annab nahale värkse ja särava mulje. Mis on eriti super kuumal suvepäeval :D

Toode on puhtast Eesti loodusest, mis on peale töötlemata allikavee ainus elav vesi kosmeetikaturul. Seda pole mitte kuidagi keemiliselt töödeldud vaid ainult mehaaniliselt filtreeritud, tänu millele säilitab see toode ainulaadset nahka hooldavat bioaktiivsete ainete kompleksi. Rabatoonik on tumedas klaasist pudelis ja mugava spreipumbaga. Kuigi toote enda peal on kirjas, et kasutada vatipadjal siis minu arvates on seda palju mugava pihustada otse näole. Mis veel üsna hea on see, et see on pisike (100ml) ja seda on mugav kaasas kanda. 


Kommentaare ei ole: