pühapäev, 16. oktoober 2016

Kuulutan moodi 2016!

Hei-hei!

Nii, kes veel ei teadnud siis TERVE see nädalavahetus (14.10-16.10) toimus Tartu Kaubamajas selline üritus nagu Moekuulutaja 2016. Olen sellel üritusel käinud mitu aastat järjest ja pean ütlema, et igakord olen enda jaoks leidnud midagi uut ja huvitavat. 

Käisin ise kõige lühemal päeval, nimelt reedel. Show kestis kella neljast poole seitsmeni ning vahepauside ajal esines Laura Põldvere. Reedese moeetenduse stilist oli Piret Vapajeva. Kes teda ei tea siis mõnusa tutvustuse leiad SIIT.
Tavaliselt ma sellistele üritustele pole leidnud kaaslast, keda selline asi huvitaks sama palju kui mind. Kuid seekord käisin sõbrannaga, kes tahtis meeletult tulla seda pildistama ning oli sama elevil kui mina. Hästi mõnus oli show ajal arutada erinevate outfitide üle, mis meeldis või mitte. 

Eriti silma jäid mulle kombineeritud kõrgema säärega sokid ja kontsakingad ning muidugi pilkupüüdvad sädelevad jalanõud. 

Sellest sügisest olen hakanud eelistama tavapärasele mustale heledamaid toone. Seega, mis mind eriti rõõmsaks tegi, et show'l said esindatud minu kolm lemmik tooni: beež, veinipunane, tumeroheline. Muidugi võis näha ka klassikalist musta, halli ja valget. Uus värv, mis minus elevust tekitas oli öösinine, mis paistis justkui must aga samas polnud ka. 

Teistel päevadel võis laval näha palju lastemoodi ning teisel ja kolmandal korrusel olid avatud pop-up poed kuhu ma kahjuks ise ei jõudnud.

Pilte tegin meeletult palju selle lühikese aja jooksul ning parimaid välja valida oli keeruline. Seetõttu otsustasin seekord pilte natukene rohkem panna.  Kes ei jõudnud show'le saab hea ülevaate!Kommentaare ei ole: