pühapäev, 23. oktoober 2016

NYX on jõudnud Eestisse!!!

14.oktoobril jõudis minuni kutse, kus mind kutsuti NYX PROFESSIONAL MAKEUP brändi avapeole. Lõpuks on jõudnud NYX Los Angelesest Eestisse ja mul on selle üle tohutult hea meel. Ma olen seda oodanud meeletult kaua ja ma julgen väga kindlalt oletada, et seda on oodanud ka paljud teised.

Üritus toimus 21.oktoobril Viru Keskuse aatriumis. Sinna oli üles ehitatud vip tsoon kuhu sisse sai nimekirja alusel. See koht oli väga glamuurse ülesehitusega ning hubaselt sisustatud.

Terve õhtu jooksul saime nautida head muusikat, suurepärast seltskonda ja VIP käepealtega minna NYX'i müügiboxi ja osta sealt erinevaid tooteid. Tegelikult toimus selle müügiboxi avamine eile. Ma ei kujuta ette mis tunglemine seal olla võis, sest juba avapeol oli seal väga palju rahvast ja nügimist. Kahjuks ma ise ka seetõttu kõiki tooteid läbi vaadata ei jõudnud. Ühtteist soetasin endale aga küll, kuid sellest ma räägin juba enda järgmises postituses ;)

Kohale olid tulnud väga palju tuntud blogijad ja jumestajad üle kogu Eesti. Õhtut viis läbi Teele Viira, kes oma sarmiga tekitas mõnusa õhkkonna. Kohapeal oli ka Maret Ubaleht, kes igale ühele kes soovis, andis meigile omapoolt väikse täienduse.

Kindlasti minge külastage NYX'i!!

Veel pilte saad vaadata SIIT!

 Foto: Kalev Lilleorg
Foto: Kalev Lilleorg
Fotod: Kalev LilleorgKommentaare ei ole: