neljapäev, 29. detsember 2016

Mis toimub?

Hei-hei!

Selle postituse mõtlesin Teile tegelikult kirjutada juba päris mitu päeva tagasi aga kuna praegu on  nii kiire aeg siis kahjuks ma pole jõudnud. Nüüd aga on lõpuks vaheaeg ja ma proovin leida aega, et blogiga korralikult tegeleda.

Kuna mul on päris mitu postitust, mis on jäänud poolikuks ja mida ma Teiega jaganud veel pole siis mõtlesin, et teen praegu ühe kokkuvõtva postituse nendest.

Kõige pealt ma tahaks tänada kõiki Teid, kallid lugeijad. Viimasel ajal olen ma saanud lihtsalt nii tohutult palju positiivset tagasisidet enda blogi kohta ning see on andnud mulle palju motivatsiooni selle kõigega jätkata. Detsembri kuus on mul olnud mingi selline vastik väsimus kõigest. Sellepärast pole ma eriti palju bloginud,  ma lihtsalt ei osanud endale sõnastada kuhu ma sellega jõuda tahan või mis eesmärk mul on. Mõeldes aga kõikidele, kes on mulle kirjutanud ja positiivset tagasisidet andnud tunnen, et teen ikka õiget asja. 

Aitäh Teile!
Rääkides nüüd aga  koolist ja eriala tundidest siis oli mul mõnda aega selline tund nagu jumestus. Selle raames saime ülevaate jumestuse põhitõdedest, tutvusime erinevate toodetega, saime teada palju häid nippe ja mis kõige tahtsam, me saime üksteise peal harjutada. Iga tund oli meil erinev teema (ntks: ajastud, halloween, meestele meik jne), mida me tegema pidime ning lõpuks oli arvestuslik töö. Millest mul hetkel seda postitust kirjutades kõige rohkem on kahju, on see, et ma ei teinud iga kord pilte. Mida ma selle tunni puhul kõige rohkem juurde sain oli see, et ma sain lahti oma mugavustsoonis istumisest ehk nude-toonide kasutamisest. Mida on ka näha piltidel.


See on lausa jube kui kiiresti on läinud aeg. Juba on esimene pool aasta uues koolis läbi ning on talve vaheaeg alanud. Tegelikult on mul olnud vaba juba alates 12.detsembrist ning see nädal olid kolmel päeval hindamised. See oli päris põnev, sest oodata ei osanud ma tegelikult midagi ja tegelikult olime me päris ära hirmutatud. Arvasin, et tuleb midagi väga hirmsat aga tegelikult oli päris huvitav ning hinnetega jäin väga rahule.

Natuke aega tagasi oli mul ka sünnipäev ning ma sain 17. Sellest tegelikult juba blogisin, kui sa veel pole näinud siis klikka SIIA!


Kommentaare ei ole: