teisipäev, 3. jaanuar 2017

Minu 2016

Kuna ma tegin jõuludeks Raimpsile kingituseks albumi, kuhu otsisin pilte meist alates aastast 2013 siis tuli mul ka mõte teha blogisse ülevaade enda 2016.aastast.

Täitsa naljakas on mõelda, kui ruttu see 2016 tegelikult läks ning palju huvitavat selle sees juhtus. Kindlasti andis see aasta mulle väga palju juurde, sest toimus väga palju muutusi. Võimalusi, mis mulle uksest ja aknast seoses blogiga vahepeal tuli oli nii meeletult palju. See oli väga tore ja ma olen selle üle väga tänulik. Loodetavasti aasta 2017 selle kohapealt alla ei jää vaid pigem ületab seda.

Samuti on tore mõelda sellele, kui paljude toredate inimestega ma see aasta tutvusin ning sellele, kui paljud on jäänud minu kõrvale olenemata keerulistest ja halbadest situatsioonidest. 

Tunnen, et Kunstikooli õppima minek on mulle hästi palju juurde andnud. Ma ei hakka varjamagi, et ma olen mõelnud sellele, et kas ma tegin ikka õige otsuse..siis südames tunnen, et see oli ainuõige valik üldse. Seal olen kohanud endale väga sarnase mõtteviisiga inimesi, mis on kindlasti üheks suurimaks põhjuseks, miks ma tunnen, et olen väga palju selle aastaga arenenud ning juurde õppinud. Tunnen ennast palju küpsema ja iseseisvama inimesena.

Motivatsioon uue aasta ees on suur ning usun, et 2017 tuleb veel huvitavam ja kogemuste rohkem, kui seda oli 2016. 


Kommentaare ei ole: