laupäev, 21. jaanuar 2017

Ultraheli näohooldus

Sain sünnipäevaks karbitäie paberitükke. Neid kokku sobitades nagu puzzlet aga flaieri ultraheli näohooldusesse ilusalongi Finess. Alguses mõtlesin, et lähen alles uuel aastal, sest arvasin, et ega enam aasta viimasel hetkel arvatavasti võimalik minna pole. Helistades sain aga aja kohe järgmiseks päevaks kella kümneks. 

Kuna ma pole mitte kunagi sellises hoolduses käinud, ei osanud ma mitte midagi oodata. Salong asus kesklinnas ning sedaleida  polnud eriti keeruline. Vastuvõtt oli väga soe ning meeldiv olenematasellest, et oli hommik ja mina isiklikult päris unine. Ootusärevus oli  loomulikult väga suur. 

Kohapeal polnud mul veel täpselt aimu, mis saama hakkab või mida minuga tehakse. Heitsin pikali  ning mulle mässiti mõnus tekk ümber. 


Ps: Ma olen väga tänulik kosmeetikule, kes terve aeg minuga rääkis ja selgitas mulle, mida ta teeb ja mida kasutab kuna kodus ma polnud flaierilt tegelikult täpselt lugenud..Minu viga. 

Flaieril oli kirjas nii: 
  • Protseduuri kestvus kuni 1-1.5 tundi.
  • Protseduur koosneb:
  • 1. Näonaha puhastus;
  • 2. Ultrahelipuhastus - näonaha koorimine ultraheliaparaadiga;
  • 3. Krüomassaaž - õrn hooldus külmaga. Tundlikul nahal tekitab jaheda tunde, alandab põletikke, pehmendab nahka;
  • 4. Kerge lõõgastav käsimassaaž;
  • 5. Spetsiaalne mask, mis mõjub rahustavalt, niisutavalt, taastavalt. Maski imendumisele aitab kaasa ultraheli protseduur - parandab vere- ja lümfiringet ja tõstab lihastoonust, aitab kaasa aktiivainete imendumisele, lihaseid lõõgastav toime, aktiveerib kollageeni tootmise.


Esimese asjana küsis kosmeetik, et miks ma just selle protseduuri valisin siis öelda sain ma vaid seda, et mulle kingiti see. Vaadates mu näonahka kinnitas ta, et see oli väga õige valik ning minu näonahale hea. Miks?

Kuna mul on olnud viimasel ajal probleeme poorsema ja rasusepoolsema näonahaga ja mul on kerge akne, siis selline hooldus pidi poore ja üldiselt näonahka sügavuti puhastama.

Olen kuulnud hooldustest, kus kõik poorid puhastatakse ükshaaval ning mis on väga valulik. Seega alguses oli natuke hirm ka kuid hooldus osutus täiesti valutuks. Peale selle, kui ta korraks paari kohta puhastas, mõtlesin küll, et tahaks karjuda ja nutta, sest no see oli valus. Ma muidu kannatan valu üsna hästi, aga see oli kohutav....hahah ma isegi ausalt ei taha ette kujutada, kuidas oleks sellist asja välja kannatada terve protseduuri aja. Ma arvan, et ma pärast poleks just eriti inimese näoga ja elu isu oleks ka otsas.

Kõige lõpuks tehti mulle näomaske. Olenevalt näopiirkonnast erinev. Kuigi protseduurist ei pidanud jääma näole jälgi siis kartsin ise küll, et olen näost väga punane. Kuid kõik maskid ja massaažid olid mõjunud väga hästi ning polnud viga midagi.


Samuti sain kosmeetikult väga palju informatsiooni, mida ma peaks tegema ja mida mitte ning selline informeerimine ja nõuannete andmine meeldis mulle väga.

Selle ilusalongi kohta rohkem infot leiad SIIT!


Kommentaare ei ole: