esmaspäev, 3. aprill 2017

Make your week more exciting!

Hei-Hei!

Järjekordne pisike jutupostitus on Teieni jõudnud. Nimelt lugesin äsja Fitloora blogi, kellest tegelikult ma enda blogis olen juba natuke rääkinud, kuid kes tema blogi veel ei tea saab seda vaadata SIIT. Nimelt mind väga köitis tema uusim postitus "Weekly Challenges" ehk nädalased väljakutsed. Ta on välja mõelnud neli üli lahedat teemad, mille ta on siis jaganud ära neljale nädalale, iga nädal tuleb täita ühte väljakutset.

Esimese nädala väljakutseks on teha iga õhtu 15 minutit trenni. Ta on ka teinud iga challenge jaoks pildi, mis motiveeriks ning hoiaks eesmärki silme ees. Kes tahab selle kõige kohta täpsemalt lugeda ja näha, mis on järgmiste nädalate väljakutsed saab seda vaadata SIIT. 

http://fitloora.com/post/159145205840/weekly-challenges

Miks ma sellest kõigest aga juttu teen on see, et mul oli hiljuti opp. 
Inimesed, kes mind teavad, teavad, et ma olen sünnimärkidega ikka väga õnnistatud. Tavapärasest on mul natuke rohkem sünnimärke, kui oleks minu eale tavapärane. Neid võib leida mu kehalt VÄGA PALJU.
Sellega kaasnevad ka mõned probleemid nagu näiteks olen nahaarstilt saanud päevitamispiirangu..Hiljuti üks sünnimärk oli probleemne ning see tuli kirurgiliselt eemaldada. Jah, kõlab õudsalt ja seda see natuke oli ka. 

Aega ootasin päris kaua, kuigi opp kestis kõigest 10 minutit..Ise ma sellel ajal olin ärkvel. Mõte sellest, et mind lõigatakse samal ajal, kui ma olen teadvusel, tundus väga õudne.. Tagantjärele mõeldes on aga naljakas, sest tol hetkel ehmatas mind rohkem ära opiruum, kui mõte opist. See oli suur ruum, kus ühes seinas olid aknad, seinad kui ka põrand olid plaaditud. Terve aknaalune oli täis igasuguseid masinaid. Keset tuba oli opilaud ning selle kohal lamp. Polnud just eriti meelitav. Nagu ma ka enne mainisin siis opp tõesti kestis väga lühikest aega. Sinna opilauale pikali heites öeldi mulle, et ainuke valus asi on tuimestus. Hmm, minu meelest see eriti valus polnud. Kui aga kohe pärast tuimestust hakati mu ümber muude asjadega askeldama, tabasin ma ennast mõttelt, et mis nad ei ootagi kuni see mõjuma hakkab? Polnud ju mul õrna aimugi, kas see mõjub kohe või mitte, sest hambaarstil käies hakkab tuimestus mõjuma küll alles siis, kui sa oled sealt juba lahkunud... 

Pärast operatsiooni sain teada, et ei tohi kaks nädalat trenni minna, sest õmblused võivad venida ning võivad jääda koledad armid. Ma ei tea miks ma sellele üldse eelnevalt ei mõelnud aga see muutis tuju väga halvaks. Olin ma just hakanud korralikult trennis käima ning seadnud endale sihid ja nüüd kaks nädalat pausi...

Nähes Fitloora väljakutset hakkasin ma mõtlema, et äkki ma ei peagi 2 nädalat lihtsalt ootama vaid saaksin kuidagi enda tavatreeningu asendada treeninguga, mis ei tekitaks mingeid probleeme. Arvan, et see on suurepärane võimalus natuke aktiivsem olla, sest oma tavapärase treeningu juurde ma enne täielikku paranemist ei julge pöörduda. Vaatasin ka tema treeningvideoid ning leidsin mõned, mida saaksin teha ja tahan proovida. Seega ja I'm in.

Tule osale ka sina! 


Kommentaare ei ole: