pühapäev, 2. aprill 2017

What have I been up to?

Hei-hei!

Päris pikka aega pole ma teinud mitte ühtegi pikemat või isegi lühemat  jutupostitust. Seega mõtlesin, et nüüd oleks aeg natuke rääkida mida ma teinud olen või miks ma viimasel ajal olen teinud rohkem pildipostitusi... või saaks isegi öelda, et AINULT pildipostitusi.

Aga alustan esimesest ehk mida ma teinud olen?
Nimelt oli mul äsja vaheaeg ning üritasin sellel ajal võtta aja nii maha, kui võimalik. Viimased koolinädalad olid väga kiired ning stressirohked. Olin jätnud palju asju viimasele minutile ja kuna meil oli vahehindamised siis pidin kõik asjad ära lõpetama. Muidugi olin ma neid endale ilusasti kogunud juba jaanuarist...Seega tolle nädala lõpuks olin ma nii füüsiliselt kui ka vaimselt täiesti laip. Alguses ei saanud ma aru, millest see väsimus tekib, sest tegelikult me ei tee nüüd nii palju asju, kui kuskil gümnaasiumis..
Aga jõulude ajal, kui mul oli sama väsimus siis mulle üks Kunstikooli õpilane ütles, et Kunstikool võtabki palju vaimset energiat ning sellega tuleb ajapikku harjuda. Ja ma nõustun sellega täielikult. Me küll ei tee palju või okei tegelikult teeme, mis sest, et meil pole igapäev koduseid töid vaja pärast kooli kodus teha siis siiski me teeme palju. Eriti kui igas aines iga töö vajab 100% pühendumist ning tunde, päevi või koguni nädalaid tegemisaega.  

See on ka põhjus miks ma selle viimase nädala lõpuks olin nii väsinud ja stressis. Kõige rohkem hirmutas mind see, et kui nädal läbi saab, tekib pingelangus ja jään haigeks. Õnneks mitte. Puhkasin korralikult paar esimest päeva ning olin kiirelt back in track. Nii aga kui tulla vaheaja juurde siis kui esimesed päevad ma puhkasin siis ülejäänud tegutsesin. Üritasin teha asju, mille jaoks kooli kõrvalt oli raske aega leida nagu näiteks fotoshoodid, filmimine ja nii edasi. 

Viimastest blogi postitustest on ka natuke näha, millega ma tegelesin. Palju veetsin aega Raimondiga. Käisin ta jalka mängu vaatamas ning juba seal tirisin kaamera välja, et pilte teha. Muidugi rohkem tema palvel. Fotoshoote tegin tegelikult päris mitmeid, kuid kõiki pilte pole veel jõudnud ülesse panna. Seega hoidke blogil silma peal ;)

Palju vaba aega = Palju lolle ideid

Vaheajal tekkis mõte endale ninarõngas teha. Kui see mõte tuli siis ma otsustasin, et teen selle kohe ära, sest siis see jõuab enne kooli natuke paraneda. Lõpuks ma ei suutnud ära otsustada, kas ma tahan ninarõngast vasakule/paremale poole või septumit siis see asi aina venis ja venis. Lõpuks olin ma ennast ka youtube videotega nii ära hirmutanud, et ma isegi ei julgenud helistada ja endale aega kinni panna. Seda tegi mu õde..Ühesõnaga aja sain laupäevaks (mitte just eriti palju enne kooli) ja otsustasin septumi kasuks, sellest päevast tegime vlogi. Pole näinud veel? Vaata SIIT!

Ühesõnaga nagu ma juba eelmises lauses mainisin, et me vlogisime siis tegelikult me filmisime veel päris palju ägedat materjali ning loodetavasti saame seda teile ka varsti näidata.

Nüüd aga see keeruline teema. Miks ainult pildipostitused?
Mingist hetkest ei leidnud ma enam erilist motivastiooni blogimiseks. Ma polnud suutnud välja mõelda kuhu ma sellega jõuda tahan ja see tegi postituste kirjutamise eriti keeruliseks. Kuna aga vaheaeg oli "Kosutav" sai puhata ja mõelda siis sellel ajal tekkis mul palju ägedaid ideid millest mõnda ma juba olen hakanud vaikselt tõeks tegema. Loodetavasti näete ka neid peatselt :)
Rääkisime Raimondiga erinavatest ideedest ja koos suutsime välja mõelda mõlemale huvi pakkuvaid asju, mida koos ära teha. Näiteks vlogimine. Mõtlesime, et hakkame tihedamini vlogima ja videoid tegema. Loodetavasti see nii ka läheb, mitte ei jää ainult jutuks. Samuti tekkis mul paar erialaga seonduvat ideed, millest ühe me juba kursusekaaslasega ära tegime. Natuke tööd veel ja juba saate ka Teie seda näha!!

Nüüdseks on vaheaeg läbi ning samuti ka esimene koolinädal. Poleks elu sees uskunud, et kooliellu nii raske on sisse elada. Tahaks ainult väljas olla, pildistada, pennyga sõita ja puhata. Aga peab ennast kokku võtma ja koolile keskenduma, sest kõigest kaks kuud on suveni..Jee! 

Olgu ma siin kohal lõpetan, sest ma ei suuda isegi enam seda juttu hoomata. Olge tublid ja nautige päikest, sest mine tea, äkki homme on lumi maas.

Kallid, Paid!

Kommentaare ei ole: