teisipäev, 18. juuli 2017

Family time // Tallinn

Pühapäeva hommikul äratasid vanemad meid õega ülesse, käskisid panna asjad valmis ja istuda autosse. Ema sõnul ootas meid eest mitme tunni pikkune autosõit. Kuhu minek oli? Seda saime teada alles kohale jõudes. Nimelt läksime Tallinna Merepäevadele ja hiljem loomaaeda. 
Ilm sellel päeval oli ka meie kasuks, täiesti selge ja päiksepaisteline. Olin juba harjunud selle vihmase ja pilvise ilmaga, mis Tartus pidevalt on olnud. Auto parkisime mingisugusesse kõrval parklasse ning kohale kõndisime mööda mereäärset teed. Jalutuskäigu ajal tuli teemaks Prantsusmaa. Ei saa salata, mereäärse jalutuskäiguga tuli tõesti meelde Genfi järv ning sealsed jalutusrajad, mis olid täpselt sellised kivised ja imelise vaatega nagu siin. Pärast saime terve järgnev päev kuulata väikse õe jonni, et võiks ikka tagasi minna.

Pilte mul kahjuks sellest päevast palju pole, sest enamus ajast ma filmisin. Seega varsti on oodata sellest üritusest videot. Mitte küll vlogi vormis, sest filmimise idee tuli alles hiljem ning mõtlesin lihtsalt enda jaoks teha klippe, mida hiljem monteerida saaksin. Proovin sellega tänase jooksu tegeleda, et homse jooksul seda teiega juba jagada!

Seniks Päikest!
-AKommentaare ei ole: