teisipäev, 4. juuli 2017

SOME REASONS WHY...

Kindlasti nii mõnigi teist pani tähele, et olin blogis pikalt kadunud. Üle kuu aja, kui ma ei eksi. Võib-olla see polnud mõne jaoks pikk aeg aga mulle tundus see küll meeletu, kui vaatasin kuupäeva, millal viimati olin blogisse sissekande teinud. 
Mõtlesin, et nagu ka eelnevatel kordadel võiksin ma seekord samuti rääkida põhjusteks, miks nii läks.


NR 1 - MOTIVATSIOON

Õigemini selle puudumine. Sellest tegelikult olen oma blogis juba mitmeid kordi rääkinud ja arvatavasti eks see ole lihtsalt uue asja asi. Püsiv tegelemine ja aja panustamine ühte asja väsitab mingitel hetkedel väga ära. Sellistel hetkedel tavaliselt küsin ma endal, et kas see on ikka see, millega ma tegeleda tahan või kuhu ma sellega ikkagi jõuda taha. Arvatavasti on see alguse asi, sest bloginud ma ju tegelikult pole eriti kaua. Kuid siiamaani on motivatsioon puudumine olnud mööduv nähtus ning nagu näha siis ka seekord olen tagasi. 

NR 2 - KOOL

Jah, just nimelt kool. Nimelt arvatavasti kõigil Teil on vaheaeg kestnud juba kuu aega aga minul kõigest neli päeva. Seega minu vaheaeg ametlikult algas alles 1.juuli. See muidugi ei tähenda seda, et ma istusin terve juuni kuu tundides vaid meil oli maalipraktika ja valikainete nädal. Enamus ajast siiski oli vaba aga samas täiesti lõdvaks ei saanud ennast lasta ja puhata, sest väike koolistress pinge oli ikkagi sees. Oli palju väikseid asju, millele kulus palju aega ja energiat. Näiteks maalipraktika, mis toimus Viljandis 10 päeva. Mina tegin seda aga hoopis Tartus, koos KHB grupiga, sest mul polnud võimalik Tartust ära olla nii pikalt. See kestis nädala aega ja igapäev oli erinev teema, mille me pidime lahendama. Kõige raskemaks tegi selle see, et kõigil teistel oli juba sellel ajal vaheaeg. Meie päevad aga venisid peaaegu igapäev hilisõhtu tundideni välja, sest maht oli küllaltki suur ja ega maalida kiiresti midagi kokku ei saa. 
Maalipraktika oli juuni alguses, pärast seda oli mul 2 nädalat vaba, mille järgselt viimane juuni nädal pidime jälle kooli minema. See oli väga tüütu. Vähemalt sellel hetkel, kui koolis käisime. Nüüd tagantjärele mõeldes oli isegi tore, sest tekkis mingi rutiin ning tegelikult see koolis käimine, et võtnud nii palju aega ära ning sai ilusti teha ka muid toimetusi. 

NR 3 - AUTOKOOL

Suureks saamise rõõmud. Nimelt ja, ma hakkasin käima autokoolis, sest minu soov on teha load ära selleks ajaks, kui ma 18 saan. Nähes kõrvalt paljude puhul siis lubade tegemine venib, mille tõttu läksin ma autokooli juba aprilli lõpus. Algselt tahtsin isegi varem minna, kuid hetkel õnneks kõik sujub ja loodetavasti saan hakkama. Kuna ma hakkasin käima juba kooli kõrvalt siis oli see ka üheks põhjuseks, miks ma blogisse ei jõudnud. 

Tegelikult nüüd järele mõeldes saaks need kolm põhjust lugeda üheks. Kõik need on omavahel seotud. Liigsete kohustuste pärast tekkis tohutu ajapuudus, mis lõppes pinge, motivatsiooni languse ja stressiga. Seega ja, väike ülevaade Teile, miks ma kadunud olin ning samas ka väike teadaanne, et ma olen tagasi ning juba kohe-kohe on oodata uusi huvitavaid postitusi!


Päikest!
-A

Kommentaare ei ole: