laupäev, 22. juuli 2017

Trikster Tihane

Just, minu kohviku saaga jätkub. Ma lihtsalt ei saa jätta Teile rääkimast oma "Kohviku kogemustest", kui neid nii saab nimetada. 

Kevadel avati Aparaaditehases uus kohvik Trikster Tihane. Võimalik, et paljud Teist on seda juba kuulnud ja seal käinud. Kuna olen Aparaaditehase ja sealsete söögikohtade ja poodide suur fänn siis käis kohe selle kohviku silti nähes peast läbi mõte, et sinna pean ma kohe kindlasti minema. Kahjuks kooli kõrvalt aega ei leidnud selleks ning nüüd siis lõpuks käisime sõbrannaga seal ära. Ausalt, ma ei tea kuidas see nii on aga terves Aparaaditehases on atmosfäär, kuhu sattudes ma oleks nagu ära lõigatud igasugusest argielust. Kunstnikuhing leidis vist suurepärase puhkekoha..

Sealne sisekujundus oli väga võluv ja mis kõige tähtsam, VÄGA hubane. Seda näete ka all olevatelt piltidelt. Eriti meeldisid mulle seintele geomeetriliselt maalitud linnud ja taimed. Samuti olen viimasel ajal mingisuguseks taime fänniks hakanud. Nimelt just HIIGLASLIKKE toataimede fänniks. Minu meelest tekitavad suured toataimed nii hea tunde ja on kujunduselemendid, mis vist tõesti sobivad igale poole.

Lisaks heale atmosfäärile, suurepärasele sisekujundusele oli ka söök väga hea. Võtsime päevaprae milleks oli burger rebitud sealihaga, kõrval olid veel kartulid. Burger oli päris hea ainult, et minu jaoks oli liha natuke liiga palju. Õe veganlus hakkab külge jääma vaikselt vist. Ei, tegelikult oli toit väga-väga hea ning lisaks sellele ka odav. Kui ma ei eksi siis see praad maksis kõigest 4 euri ja see oli tõesti väga toitev. Vähemalt minul sai kõht sellest nii täis, et viimased paar ampsu olid päris vaevalised. Nii, et kas pole mitte super? 

Millest ma veel natuke tahaks rääkida on teenindus. Kohvikusse astudes ootas meid ees soe vastuvõtt ja mitu naeratust. Mis mulle samuti väga meeldis. Meid teenindanud meesterahval oli naeratus lausa nii lai, et lõpuks meil hakkas isegi naljakas sellepärast. Kuidas saab teenindamine nii tore ja naljakas olla? :D Tegelikult ma ausalt ei maininud seda paha pärast, sest eelistan ma siiski rõõmsaid teenindajaid, kui neid kelle näost on juba kaugelt tüdimus näha. 

Siin kohal ma selle postituse lõpetan ka. Kõik, kes Te seal pole veel käinud siis kindlasti MINGE! Kutsuge kasvõi mind kaasa! Ja, kes te juba olete käinud andke teada, mis arvamus teil sellest kohast on!

Nautige suve!

Päikest!
-A.Kommentaare ei ole: