kolmapäev, 6. juuni 2018

Esimesed disainid ja näituse avamine


Heya!!


Alates veebruarist olen tegelenud ühe projekti kallal, millest ma pole mitte kuskil avalikult rääkinud. Lõpuks olen selle täiesti valmis saanud ning mul on suur heameel sellest ka lõpuks oma blogis rääkida.

Nimelt oli meil vaja koolis teise kursuse lõpuks teha oma näitus. Mina olin algusest peale kindel, et ma tahan selleks õmmelda oma esimese kollektsiooni. Olen sellest mõelnud alates esimesest aastast aga see jäi kogu aeg ainult mõtteks... Õnneks vaid selle hetkeni, mil sain teada, et tuleb näituseprojekt ja siis ma mõtlesin, et kas nüüd või mitte kunagi... Mida ma veel ootan?

Veebruaris siis kipsiga kodune olles tegin oma esimesed kavandid ning sealt see kogu asi pihta hakkas. See oli  üks väga raske ja pikk protsess, sest lihtsast ja algelisest kavandist pidi lõpuks saama valmis reaalne asi . Alguses oli kogu töö üsna idividuaalne ning sain ainult ise teha. Lõpuks kui aga kollektsioon oli valmis õmmeldud siis oli mul idee nendega ka fotoshoot teha ja siis tulid mängu modellid, fotograaf, juuksur jne. Õnneks sain endale tiimi kiirelt ja kergelt kokku, mis oli väga positiivne. Kõige keerulisem oli leida naismodelli, kes oleks minu keha mõõtudele ligilähedal, sest terve kollektsiooni olen õmmelnud enda mõõtude järgi. 
Kui tiimi olin kõik liikmed saanud siis ei kujutanud ma alguses üldse ette, kuidas nad omavahel klapivad.  Lõpuks fotoshoodil olles olin ma nii õnnelik, sest kõik läks väga plaanipäraselt ja tol hetkel ma sain aru, et mu valitud tiimikaaslased olid ainuõige valik. 

Isiklikult olen oma tööprotsessi ja lõpptulemusega tohutult rahul ning jagan oma tööd uhkusega. 
Kindlasti soovin tänada oma mentorit, kes aitas mind selle protsessi juures palju ning kindlasti enda super tublisid tiimikaaslaseid. Ilma Teieta poleks see võimalik olnud!

Hetkel on mu näitus üleval Tartu raudteejaamas ja seda on võimalik seal näha kuni reedeni (08.06). 
Minge piiluge ja kindlasti väike tagasiside oleks armas!!

Disain, stilistika, fotolavastus, jumestus: Angelica Angel Saarna
Fotograaf: Maria Adelina Põhjala
Soengud: Gretel Agneta Saarna
Modellid: Raimond Väikene, Kätlin Kõnd, Gretel Agneta Saarna
Kommentaare ei ole: